O nás

O nás 2018-10-23T09:09:31+00:00

eL-Academy

V rodnom liste našej eL-Academy sú zapísaní ako rodičia: dlhoročná myšlienka a silná túžba.

Vytvorili sme pre všetkých vás, ktorí milujete pohyb a hudbu a s radosťou pracujete na sebe, miesto, kde sa budete cítiť príjemne. Miesto, kde môžete spoločne rásť a tešiť sa zo spoločných úspechov a pokrokov.

Cíťte sa tu ako doma …

World Jumping

Unikátny cvičebný program určený všetkým bez rozdielu veku a kondície. Skupinové cvičenie na špeciálnych trampolínach pod vedením profesionálnych inštruktorov, ktoré tvaruje postavu, zlepší kondíciu a dokonale psychicky uvoľní. Tento nový druh skupinového cvičenia už zaraďujú fitness štúdia po celom svete do svojich rozvrhov tak ako aerobic či iné pohybové aktivity.

WORLD JUMPING je jednoduché cvičenie, ktoré má priaznivý vplyv na organizmus a prospieva celému telu, pričom šetrí pohybový aparát, kĺby a chrbticu. Zo štúdie NASA vyplynulo, že pri skákaní na trampolíne sa buduje o 68% kondície a svalovej hmoty viac, ako pri bežnom behaní. To znamená, že miesto pol hodiny behania potrebujete zhruba len 10 minút skákania na trampolíne, aby to prinieslo rovnaký efekt.

Samotnú trampolínu WORLD JUMPING nie je možné porovnať s bežne dostupnými trampolínami. Je o priemere 120cm v tvare osemuholníka, namiesto tvrdých oceľových pružín je použité špeciálne gumolano, kde samotný dopad nie je tvrdý ako pri klasických trampolínach, nerobí hluk a zo zdravotného hľadiska je cvičenie vysoko efektívne. Výškovo nastaviteľný stojan s držiakom s nadčasovým designom dáva trampolíne úplne iný rozmer a pomohol programu rozšíriť portfólio cvikov.

Zobraziť viac (ENG)

Dedinsky Studio Dance

Je centrum voľnočasových aktivít.

Ako profesionálny tanečníci vieme, že tanec na Slovensku nie je populárny, alebo skôr povedané ľudia pri svojich povinnostiach aj zabudli, že sa môžu trošku uvoľniť, zabaviť , alebo vypotiť. 
A to prostredníctvom tanca s dobrou hudbou a kvalitnými lektormi. Príďte a vyskúšajte ako sa u nás tancuje. Nikdy neviete pri akej príležitosti to môžete využiť.
„Venujeme sa spoločenskému tancu pre deti aj dospelých.“

Pripravujeme svadobné páry, čiže je tu možnosť súkromných hodín, kde sa budeme venovať len Vám.

Venujeme sa taktiež baletným hodinám pre deti aj dospelých.
Balet je prospešný pri vytváraní si návyku lepšieho držania tela a formovania postavy. Pre deti to má vplyv na ich fyzický vývin a zároveň získavajú disciplínu. Získavajú lepšiu motoriku a pohybovú pamäť.

Máme za sebou prvý ročník Letného tanečného tábora a taktiež sme zorganizovali prednášku s jadrovým fyzikom zo SAV.

Je možné pre Vás pripraviť iný tanečný štýl než ktorý ponúkame. My sa prispôsobíme k vašim požiadavkám, čo si budete želať no vždy je to limitované počtom uchádzačov.

Cena voľnočasovej aktivity všeobecne je 30 eur za mesiac t.j. 7,5 eura na hodinu.
Za mesiac to je 4x po 60 min.
Platí sa paušálne za mesiac a nie od hodiny.
„Skúšobná hodina je zdarma.“
Po uzatvorení skupiny sa dohodneme na čase a dni, kedy bude hodina prebiehať.

Tešíme sa na Vás 🙂

Zobraziť viac (facebook)

Spoznajte náš tím

Sme skupina profesionálnych inštruktorov a naším cieľom je zabezpečiť čo najpríjemnejšie hodiny pre Vás a Vaše ratolesti.

Peter Dedinský
Peter DedinskýSólista baletu SND
Klasický tanec vyštudoval na Tanečnom konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave pod vedením Mikuláša Vojteka a Bachrama Juldaševa v roku 2006. Počas štúdia sa zúčastnil tanečnej stáže Ballet master classes v Prahe, ktorú organizuje primabalerína Dária Klimentová (2004,2005).

Od roku 2006 bol členom a od roku 2010 sólistom Baletu SND. Pravidelne účinkuje v klasických baletoch Labutie jazero, Spiaca krásavica, Luskáčik a Bajadéra. Svoj talent predviedol najmä v baletoch súčasných choreografov Nacha Duata, Mária Radačovského, Lukáša Timuláka, Igora Holováča, Jiřího Kyliána a Paula Lightfoota. Svoj herecký talent predviedol naplno ako zlá Víla Carabose v balete Vladimira Malkhova Spiaca krásavica.

S Baletom SND vystupoval na javiskách v Kanade, Maďarsku, Českej republike, Rakúsku a Francúzsku.

V roku 2008 za svoj výkon v predstavení Ky- Time získal cenu Literárneho fondu. O rok neskôr získal rovnakú cenu za predstavenie Everest.

Michaela Bíliková
Michaela BílikováPoradkyňa pri dojčení a lektorka masáží detí
Michaela Bíliková je v prvom rade milujúcou manželkou a maminkou dvoch dievčatiek- 7 ročnej Dominiky a 4 ročnej Matildy. Svoje deti vychováva intuitívne, reagovaním na ich potreby a s láskou tak, aby podporovala vytváranie vzťahovej väzby a tým nadobudnutie pocitu bezpečia a istoty. V roku 2010 ukončila magisterské štúdium psychológie na filozofickej fakulte UK v Bratislave a v ten istý rok ukončila štvorročný psychoterapeutický výcvik v individuálnej psychológii a poradenstve. Narodila sa jej prvá dcérka a vtedy sa začala zaujímať a venovať problematike dojčenia. Absolvovala certifikovaný výcvik poradkyne pri dojčení a začala sa stretávať s maminkami a pomáhať im s dojčením. Neskôr absolvovala medzinárodný výcvik lektorky masáže dojčiat a kurz viazania so šatkou. Je to práca, ktorá ju napĺňa a je zároveň jej koníčkom.
www.vobjati.sk
Karolína Blechovášpecialistka na kurzy pre dospelých, svadobné a plesové rýchlokurzy, tanečné prípravy pre deti, pohybové prípravy pre deti.
Tancu sa venuje uz 13 rokov.
Momentálne pôsobí v domácom klube Interklub Bratislava. So svojim tanečným partnerom cestuje do
zahraničia na medzinárodné súťaže a samozrejme aj na campy so zahraničnými lektormi. Za najväčší
úspech považuje keď sa s tímom prebojovali do finále na majstrovstvách sveta v Nemecku. A taktiež
sa stali viacnásobní majstri SR vo formáciách
Lucia Lapšanskálektorka baletu pre deti a dospelých
Vyštudovala súkromné konzervatórium v Košiciach.
Vyštudovala Vysokú školu múzických umení v Bratislave odbor pedagogika ZUŠ
Absolvovala stáž v akadémii tanca Codarts Holandsko.
Taktiež absolvovala workshopy s mnohými zahraničnými a domácimi umelcami.
Učinkovala v predstavení Pieces v rámci Európskeho hlavného mesta kultúry v Košiciach a v ďalších
iných predstaveniach v rámci európskej únie.
Martina Bystrianska
Martina BystrianskaFyzioterapeutka
Fyzioterapii sa venujem takmer 25 rokov, skúsenosti z klinickej praxe využívam už 5 rokov vo svojej súkromnej praxi – RM Studio. Snažím sa neustále vzdelávať a dopĺňať si svoje vedomosti a bude mi veľkou cťou ukázať vašim deťom tú správnu cestu aby si zamilovali pohyb a mali u neho radosť.

www.rmstudio.sk

Silvia Wagnerová
Silvia WagnerováUčiteľka jogy, vedie kurzy a semináre
Joge sa venujem už 17 rokov. Za tento čas, paralelne popri štúdiu na vysokej škole Marketingovej komunikácie v Trnave, som mala možnosť preniknúť do hĺbky jogy, ktorá sa zaoberá celostnou rovinou človeka po jej duchovno-duševnej- telesnej stránke. Absolvovala som niekoľko zahraničných študijných pobytov v Taliansku, Indii, Nepále.
Spolu s manželom Vladom sme v roku 2008 založili školu jogy Ásana, kde ponúkame odborné, kvalitné
hodiny, semináre, študijné pobyty, ako aj vzdelávanie budúcich učiteľov jogy. Viac o mne si môžete prečítať na našej webovej stránke: http://asana.sk/cvicitel/silvia-wagnerova

Čo sa môžete naučiť na mojich hodinách? Napr. utvárať jogové pozície s prislúchajúcim obsahom a poznaním tak, aby ste spoznané kvality vedeli uplatniť aj v bežnom každodennom živote. Ďalej podporiť svoje zdravie, zdravotný stav celého tela, vrátane chrbtice, svalov, nervového systému pri zachovaní voľného, pokojného dychu. Naučiť sa pri pocitoch únavy, vyčerpania, ako aktívne zregenerovať a obnoviť nové životné sily. Povieme si aj o témach akými sú relaxácia, koncentrácia. Dotkneme sa aj témy zdravý a pekný pohyb.
Moje hodiny sú určené pre všetky vekové kategórie, pre začiatočníkov, ako aj mierne pokročilých.
Teším sa na spoločné hodiny tentokrát v peknom – útulnom mieste v El Academy.

Skúsenosti a vzdelanie v oblasti jogy:

– v roku 2000 zoznámenie sa s „Jogou z čistoty duše“ , následné zaoberanie sa jogovými ásanami , intenzívne štúdium spojené s praxou
– v roku 2005 – 3-mesačný študijno-poznávací pobyt v Indii a Nepále
– roku 2007 / 2010 – rozsiahle 3 ročné vzdelávanie v oblasti jogy
– v roku 2008 – 2-mesačný študijno-poznávací pobyt v južnej Indii
– od roku 2009 vedie kurzy a semináre, spolupráca z rôznymi jogovými učiteľmi zo Slovenska i zahraničia- Intenzívny jogový 200 hodinový trénersky kurz ukončený certifikátom, International Sivananda Yoga Vedanta Centre (ISYVC-Yoga Alliance), India 2013
– v roku 2013 abslovovanie Semináru Detská joga ukončený s certifikátom, Česká republika
– v roku 2016 založenie a spustenie projektu „Vzdelávanie jogových učiteľov“ spolu s Vladom Wagnerom

www.rmstudio.sk