ŽENSKÉ ZDRAVIE – HORMÓNY

Žienky, ženušky! 

doTERRA vymyslela tento geniálny set produktov pre potreby každej ženy….cyklickej ženy. 

Keďže hladina hormónov ovplyvňuje emočnú pohodu a celkové zdravie, je dobré urobiť všetko preto, aby naše hormóny boli v rovnováhe, či už sa jedná o dospievajúcu, dospelú ženu alebo dámu prechádzajúcu menopauzou. 

Clary Calm 10ml – úžasná zmes olejov zo šalvie, levandule, bergamotu, rumančeka rímskeho, cédrového dreva, ylang-ylang, muškátu,fenikla, palmarosy a vitexu.
Nanášanie na podbruško a krížovú oblasť mi krásne pomáha prejsť prvými dňami menštruácie, olejčeky v tejto zmesi sú známe pre svoje utišujúce a uvoľňujúce účinky

Esenciálny komplex na výživu kostí je zmes vitamínov a minerálov, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie kostí. Obsahuje biologicky dostupné formy vitamínu C a D, vápnik, horčík, biotín, zinok, meď, mangán a bór.

Esenciálny komplex fytoestrogénov podporuje zdravie kostí, srdca, tkaniva prsníkov, pohlavných orgánov a hormonálnu rovnováhu. Obsahuje extrakt zo sóje, ľanových semien a granátových jabĺk.
Osobné skúsenosti a skúsenosti dám z môjho okolia sú veľmi pozitívne – zníženie a vymiznutie napätia v prsníkoch, takmer nepostrehnuteľný PMS – žiadne náladičky, pozvoľný a pravidelný nástup menštruácie. Naozaj skvelý produkt – odporúčam pre všetky žienky v perimenopauze a menopauze. 

Btw perimenopauza môže začať už okolo 40.roku života ženy, takže ak máte problémy, ktoré ste doteraz nemali, skúste sa pozrieť na svoje hormóny. .V prípade záujmu nás kontaktujte
 Viac informácií : dotykyprirody@gmail.com alebo https://www.mydoterra.com/dotykyprirody/#/